SEMINARIA I WARSZTATY

Mama daję radę

WROCŁAWSKA AKADEMIA ROZWOJU

Każda mama chce czuć się kompetentna i sprawcza w obliczu różnych dolegliwości swojego dziecka​

 Chce czuć wewnętrzną potrzebę niesienia ulgi i wzmacniania naturalnych procesów regeneracyjnych swojej rodziny.

Zapraszam na warsztat, w trakcie którego nabędziecie praktycznych umiejętności z zakresu naturoterapii.

olejki eteryczne

termopunktura

świecowanie uszu

bańki ogniowe i ciśnieniowe

A co najważniejsze będziecie miały okazję nauczyć się tych technik w praktyce.

Olejki eteryczne

Te cenne wyciągi roślinne przychodzą nam z pomocą gdy zależy nam na naturalnych sposobach dbania o zdrowie, urodę, emocje a także jeśli chodzi o prozaiczne sprzątanie.

Olejki mogą być aplikowane poprzez dyfuzję, bezpośrednio na skórę, a także wewnętrznie, znajdują zastosowanie w profilaktyce i leczeniu już od 5000 lat.

Warto więc zaopatrzyć się w sprawdzone, klasy terapeutycznej olejki eteryczne dōTERRA. W trakcie warsztatu będzie możliwość przygotowania spersonalizowanej mieszanki.

Termopunktura

Jest to prosta, skuteczna, bezpieczna terapia polegająca na ogrzewaniu przy pomocy cygara wykonanego z liści bylicy pospolitej punktów akupunkturowych na ciele.

Tajemnica termopunktury wynika również ze stymulacji ciepłem. Ukierunkowane ciepło może poprawić miejscowe krążenie krwi, limfy, przyspieszyć metabolizm komórek, łagodzić stany zapalne i naprawić uszkodzone tkanki, dzięki czemu mięśnie, funkcje nerwowe i inne struktury organizmu mogą wrócić do normy.

Świętowanie uszu​

To stosowana od wieków metoda oczyszczania uszu. Świeca to kawałek bawełnianej tkaniny nasączonej woskiem pszczelim i olejkami eterycznymi.

Umieszczając zapalona świeczkę w uchu możemy oczyścić je z zalegającej woskowiny, ogrzać ciało, pomoc sobie w bólach głowy czy napiętym karku.

Bańki ciśnieniowe i ogniowe​

Dziś bańki prezentowane są jako alternatywna metoda, za czasów mojego dzieciństwa były jedną z najpopularniejszych metod leczenia między innymi przeziębień. Podczas stawiania baniek naczynia krwionośne rozszerzają się , dzięki czemu przez tkankę mięśniową przepływa więcej  substancji odżywczych.

Stawianie baniek ogniowych okazuje się niezwykle satysfakcjonującym zajęciem.

Warsztat ten powstał głownie z myślą o rodzicach,
ale zapewne wszystkie osoby zainteresowane naturalnymi metodami wspierania zdolności regeneracyjnych ciała doskonale się na nim odnajdą.

Pracujemy w parach, na warsztaty proszę przynieść koc, karimatę, małą poduszkę, warto ubrać się wygodnie.

W celu dokonania rejestracji zachęcamy do kontaktu telefonicznego